SKB NIERUCHOMOŚCI

WYNAJEM LOKALI USŁUGOWYCH

W odpowiedzi na oczekiwania, przedsiębiorców, inwestorów oraz mieszkańców Radomska stworzyliśmy nowoczesne przestrzenie, które umożliwią rozwój i prowadzenie własnego biznesu.

W naszej ofercie znajdą Państwo przestronne i funkcjonalne lokale usługowe i magazyny do wynajęcia.

Bez względu na profil działalności nasi konsultanci doradzą w wyborze odpowiedniego lokalu, który sprosta Państwa indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

LOKALE USŁUGOWE W CENTRUM RADOMSKA

Lokale usługowe i magazyny dostępne w naszej ofercie mieszczą się w różnych częściach Radomska. W każdym obiekcie znajdują się funkcjonalne i przestronne pomieszczenia, które mogą Państwo zaadaptować wedle własnych preferencji.

Lokale i magazyny wyposażone są również w monitoring, który zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom obiektu. Ponadto proponowane przez nas przestrzenie usługowe znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz biurowców.

WYNAJEM LOKALI KOMERCYJNYCH

Posiadamy lokale usługowe o różnym metrażu. Wszystkie udostępniane przez nas pomieszczenia przystosowane są do prowadzenia każdego rodzaju biznesu. Ponadto istnieje możliwość dowolnego adaptowania przestrzeni, tak aby lokal idealnie wpasował się w indywidualne potrzeby. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią odpowie na wszystkie pytania, a także doradzi w kwestii wyboru odpowiednich pomieszczeń dla Państwa biznesu.

Lokale usługowe i magazyny przeznaczone do wynajęcia znajdują się między innymi w miejscach, takich jak:

  • ulica Metalurgii;
  • ulica Krasickiego;
  • ulica Kościuszki;
  • ulica Brzeźnicka.

ZNAJDŹ SWÓJ LOKAL USŁUGOWY W RADOMSKU!

Lub wypełnij formularz:

W OFERCIE

Wynajem biur

Więcej

Mieszkania i apartamenty do wynajęcia

Więcej

Pokoje na wynajem

Więcej

Wynajem sal konferencyjnych

Więcej

Apartamenty hotelowe na wynajem

Więcej

Tereny inwestycyjne

Więcej