SKB NIERUCHOMOŚCI

WYNAJEM MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

Wynajem krótko i długoterminowy. Kamienica przy ul. Kościuszki w Radomsku.

Zajmujemy się krótko i długoterminowym wynajmem komfortowych mieszkań oraz apartamentów w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Radomsku.

Obiekt zakupiliśmy w 2004 roku. Po trwającym kilkanaście miesięcy remoncie przywróciliśmy budynkowi dawny blask. Ponadto wszystkie pomieszczenia zmodernizowaliśmy, tak aby pełniły funkcję nowoczesnych apartamentów.

KOMFORTOWE MIESZKANIA I APARTAMENTY NA WYNAJEM

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem komfortowych i kompletnie wyposażonych apartamentów w samym sercu Radomska. Dysponujemy mieszkaniami o różnej powierzchni – od 25 metrów kwadratowych do 60 metrów kwadratowych.

Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, w pełni umeblowane oraz posiadają dostęp do łącza internetowego o dużej prędkości. Cena wynajmu wynosi 150 zł za dobę. W przypadku pobytów długoterminowych zapewniamy korzystne rabaty.

MIESZKANIA I APARTAMENTY W ZABYTKOWEJ KAMIENICY

Kamienica mieści się w bardzo bliskiej odległości od przystanków PKP i PKS. W pobliżu budynku znajduje się również restauracja oraz centrum handlowe. W cenie apartamentu mogą korzystać Państwo z monitorowanego parkingu oraz bardzo dobrze wyposażonej siłowni. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane w wynajmem mieszkania.

W pobliżu budynku znajdują się:

  • Siłownia;
  • Perłowe Spa;
  • Przychodnia Lekarska Volver;
  • Centrum handlowe;
  • Dworzec PKP i PKS;
  • Restauracja.

POKOJE NA WYNAJEM

W naszej ofercie znajdują się również pojedyncze pokoje do wynajęcia. Stanowią świetną alternatywę dla hotelu. Pokoje to nowoczesne i komfortowo wyposażone lokale, usytuowane w samym centrum miasta.

ZNAJDŹ SWOJE MIESZKANIE W RADOMSKU!

Krystyna Gzik

Lub wypełnij formularz:

W OFERCIE

SKB NIERUCHOMOŚCI Radomsko

Mieszkania, apartamenty, magazyny, lokale usługowe na wynajem

Wynajem biur

Więcej

Wynajem sal konferencyjnych

Więcej

Apartamenty hotelowe do wynajęcia

Więcej

Lokale usługowe wynajem

Więcej

Tereny inwestycyjne

Więcej