SKB NIERUCHOMOŚCI

POKOJE DO WYNAJĘCIA

Proponujemy Państwu wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu nowoczesnych pokoi w stylowej kamienicy w samym centrum Radomska.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do telewizji satelitarnej oraz internetu. Wybrane pokoje wyposażyliśmy w aneks kuchenny, lodówkę, a także czajnik elektryczny.

WYNAJEM POKOI W CENTRUM RADOMSKA

Kamienica znajduje się tuż obok przystanków PKP i PKS. Ponadto niedaleko mieści się centrum handlowe oraz restauracja. Nasi goście oraz lokatorzy mają możliwość skorzystania z nowoczesnego salonu SPA, siłowni, a także sali konferencyjnej.

Do Państwa dyspozycji jest także przestronny i monitorowany przez całą dobę parking. Pokoje dostępne w naszej ofercie zajmują powierzchnię 25 metrów kwadratowych. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

pokoje na wynajem Radomsko

FUNKCJONALNOŚĆ I NOWOCZESNY DESIGN

W 2004 roku zakupiliśmy zabytkową kamienicę w samym sercu Radomska. Po trwającym kilkanaście miesięcy remoncie udało nam się stworzyć przestrzeń mieszkalną, która z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Dzięki modernizacji obiektu sprawiliśmy, że architektoniczne walory budynku idealnie połączyły się z nowoczesną funkcjonalnością. Pomieszczenia, które dostępne są w naszej ofercie, spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni bez względu na to, czy zdecydują się na wynajem długoterminowy czy też kilkudniowy pobyt.

 

ZNAJDŹ SWÓJ POKÓJ DO WYNAJĘCIA W RADOMSKU!

Krystyna Gzik

Lub wypełnij formularz:

W OFERCIE

Wynajem biur

Więcej

Mieszkania i apartamenty do wynajęcia

Więcej

Sale konferencyjne wynajem

Więcej

Wynajem apartamentów hotelowych

Więcej

Lokale usługowe do wynajęcia

Więcej

Tereny inwestycyjne

Więcej