SKB NIERUCHOMOŚCI

TERENY INWESTYCYJNE

Dysponujemy terenami odpowiednimi do rozpoczęcia działalności gospodarczej czy też wybudowania obiektu handlowego.

Specjalizujemy się w wynajmie dzierżawie, a także sprzedaży terenów inwestycyjnych głównie na terenie Radomska w województwie łódzkim.

Działki, które znajdują się w naszej ofercie zlokalizowane są w różnych częściach miasta. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy również gotowi, aby przejąć od Państwa wszelkie formalności.

DZIAŁKA W RADOMSKU W ŁÓDZKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

Zapraszamy do wynajmu, dzierżawy lub zakupu terenu z preferencyjnymi warunkami rozpoczęcia działalności oraz możliwością skorzystania z pomocy publicznej. Działka mieści się w Specjalnej Łódzkiej Strefie Ekonomicznej. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie również z naszych usług budowlanych, gwarantujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

DZIAŁKA W RADOMSKU PRZY ULICY BRZEŹNICKIEJ

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wynajmu, zakupu lub dzierżawy działki w Radomsku przy ulicy Brzeźnickiej. Teren przeznaczony jest pod budowę marketu. Bardzo dużym atutem działki jest położenie przy głównej arterii miasta. Ponadto w pobliżu znajduje się osiedle mieszkalne oraz domy jednorodzinne.

ZNAJDŹ SWÓJ TEREN INWESTYCYJNY W RADOMSKU!

Lub wypełnij formularz:

W OFERCIE

Wynajem biur

Więcej

Mieszkania i apartamenty do wynajęcia

Więcej

Pokoje na wynajem

Więcej

Wynajem sal konferencyjnych

Więcej

Apartamenty hotelowe wynajem

Więcej

Lokale usługowe do wynajęcia

Więcej