SKB NIERUCHOMOŚCI

WYNAJEM SAL KONFERENCYJNYCH

Sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem.

Zajmujemy się wynajmem doskonale wyposażonych sal konferencyjnych i szkoleniowych na terenie Radomska.

Dysponujemy salami o różnej powierzchni, które sprawdzą się zarówno jako miejsce kameralnych spotkań biznesowych, jak i szkoleń czy też warsztatów dla kilkudziesięciu uczestników. Ponadto nasi pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem podczas organizacji Państwa wydarzenia.

BIURA I SALE KONFERENCYJNE NA WYNAJEM

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze biurowce mieszczą się w różnych częściach Radomska. Wszystkie sale wyposażone są niezbędny sprzęt do przeprowadzenia różnego rodzaju eventów. Dysponujemy pomieszczaniami o różnym metrażu.

Dodatkowo we wszystkich proponowanych przez nas lokalizacjach mogą Państwo zmieniać ustawienie stołów i krzeseł wedle indywidualnych potrzeb. W przypadku organizacji kilkudniowych wydarzeń proponujemy krótko i długoterminowy wynajem pokoi i apartamentów hotelowych.

Wynajem sal konferencyjnych w różnych częściach Radomska:

  • ulica Krasickiego
  • ulica Sucharskiego
  • ulica Kościuszki
  • ulica Brzeźnicka

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ W KAMIENICY STARA KOMENDA

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną salę konferencyjną, która mieści się w odrestaurowanej kamienicy Stara Komenda. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane, a także wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny. W sali znajduje się stół konferencyjny oraz wygodne krzesła dla 80 osób.

Obok budynku mieści się Urząd Skarbowy, bank oraz dworzec kolejowy i autobusowy. Biurowiec oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 800 metrów. Dodatkowo uczestnicy szkoleń i konferencji mogą skorzystać z dużego parkingu znajdującego się przed budynkiem.

ZNAJDŹ SWOJĄ SALĘ KONFERENCYJNĄ W RADOMSKU!

Krystyna Gzik

Lub wypełnij formularz:

W OFERCIE

Wynajem biur

Więcej

Mieszkania i apartamenty do wynajęcia

Więcej

Pokoje na wynajem

Więcej

Apartamenty hotelowe do wynajęcia

Więcej

Wynajem lokali usługowych

Więcej

Tereny inwestycyjne

Więcej